Simonas R. Grynas - Haukas ir Fišer
Haukas ir Fišer — du ištvermingi policininkai magijos ir smurto mieste. Tai kovotojai, užgrūdinti nuolatinės kovos su plėšikais ir žmogžudžiais... Haukas palaiko tvarką gatvėse su kovos kirviu. Fišer neprilygstamais, mirtį nešančiais durklo ir kardo smūgiais tramdo įvairius nusikaltėlius. Ši žiauri kova vyksta Havene, tamsos ir kraujo kupiname mieste, kuriame knibždėte knibžda vagių, piktųjų dvasių, burtininkų. Siame mieste už pinigus galima nusipirkti viską... Viską, išskyrus teisingumą. Be magijos čia neapsieisi.
Herbertas Krausas - Fizioterapija namuose
Fizioterapijos metodai, sukurti per ilgą jos vystymosi laikotarpį, yra labai svarbūs kiekvienam žmogui. Tinkamai taikant artimus natūraliems fizinius faktorius, galima padėti atstatyti daugelį žmogaus funkcinių sugebėjimų ir išsaugoti darbingumą iki gilios senatvės.
Fizioterapija padeda įveikti ligą, apsaugo nuo komplikacijų ir ligonis greičiau pasveiksta.
Neretai dėl neapgalvotų veiksmų nepanaudojamos egzistuojančios fizioterapinio poveikio galimybės. Todėl man buvo ypač svarbu tiksliai išdėstyti metodiką ir aprašyti fizioterapijos metodus taip, kad juos būtų galima racionaliai taikyti.
Tegul šis darbas padės tiems, kurie nori gerinti savo sveikatą.
Ian Fleming - Džeimsas Bondas. Operacija žaibas
Džeimsas Bondas net rausta iš gėdos. Atlikę nuodugnius tyrimus, gydytojai pareiškia, kad toks gyvenimo būdas griaute griauna Bondo sveikatą. Todėl M beveik jėga siunčia besispyriojantį agentą dviem savaitėms į sanatoriją -pailsėti ir pasisemti jėgų…
Bondas labai tikisi kaip nors ištverti tas dvi savaites žolelių terapijos. Bet visai nesitiki sutikti mirtiną priešininką, gudrų, žiaurų ir negailestingą...
Isminties druska Aforizmu rinkinys
Knygoje sukaupta žymių pasaulio žmonių aforizmų. Jie išdėstyti chronologiškai pagal autorių mirties datą nuo Homero ir Konfucijaus iki mūsų dienų. Aforizmų geografija — nuo tolimųjų Amerikos ir Australijos iki Lietuvos. Knygoje pateikiama lotyniškų posakių ir jų vertimas į lietuvių kalbą.

Knyga skiriama nežinomo autoriaus pirmajam eiliuotų lietuviu sentencijų rinkiniui "Prižodey, arba Trumpas, o Tykras Pamokslas diel Apsyeima ant Swieta pagal Reykalu Dwasyszku yr Swietyszku, surinkly Metuse Pona 1813" atminti.
Išminties druska Aforizmų rinkinys Meninis redaktorius Romas Dubonis Techninė redaktorė Danutė Navickienė
Korektorės: Irena Cupalienė, Aleksandra Gobienė ir Marijona Rėzienė
J L Ackrill - Aristotelis
Aristotelio kūrybos tyrinėtojas ir vertėjas į anglų kalbą, Oxfordo universiteto filosofijos istorijos profesorius J.L. Ackrill Šią knygą vadina populiariu Aristotelio filosofijos vadovu. IŠ tikrųjų čia autorius aprėpia labai platų Aristotelio filosofijos problemų ratą, supažindina su svarbiausiomis jo filosofinių tyrimų sritimis. Itin vertinga tai, kad autorius apie Aristotelį kalba daugiausia jo paties žodžiais, gausiai vartodamas ilgas jo veikalų ištraukas ir pateikdamas savo komentarus, kurie pasižymi gyva mintimi, netradiciniu intriguojančiu vertinimu, skatinančiu pažvelgti i Aristotelį kaip į mūsų laikų amžininką, kviečiantį skaitytoją į diskusiją aktualiais būties ir pažinimo klausimais.
James Fenimore Cooper - Paskutinis Mohikanas
I ir II knygos

Nuotykių literatūros „Aukso fondo“ knyga, kurioje pasakojama apie indėnų kovas su baltaisiais užkariautojais.
Tai tikrais faktais pagrįstas kūrinys apie garsiuosius indėnus Čingačguką ir jo sūnų Unką, baltąjį medžiotoją Sakalo Akį, kupiną nuotykių gyvenimą ir likimą XIX amžiaus pradžios Amerikoje.